+420 777 658 377

Vitejte v TimoCar s.r.o.

 

- Nejlevnější půjčovna dodávek a minibusů Praha!

- Neomezený počet ujetých kilometrů !

- Hodinové zápůjčky !

 

Pronájem dodávek od : 400, - Kč
Pronájem mikrobusů od : 1000, - Kč


Půjčovna dodávek a mikrobusů je tu pro vás 365 dní v roce od 8:00 do 18:00.

Kdykoliv nás potřebujete!

 

Provozovna : Praha 13 – Stodůlky, Jeremiášova 870/24, PSČ 155 00
Skype: timocar_s.r.o., mob.: 777 658 377, e-mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Najdete nás ve stejné budově s Registrem vozidel - pracoviště Praha 5-Stodůlky, ve 3 patro.

 

Pujčovna dodávek - užitkových vozidel do 3,5 tuny

Naše autopůjčovna má pro Vás připravena širokou škálu užitkových vozidel do 3,5 tuny které vám umožní vyřešit problém s přepravou zboží, věcí nebo nábytku a to na celém území Evropské Unie. Vozidla jsou pojištěna jak havarijním pojištěním, tak povinným ručením.
Potřebujete přepravit pár kusů a nepotřebujete velké vozidlo a do vašeho osobního auta se vám věci nevejdou? Máme pro vás řešení. Maloobjemová vozidla od : 7 m3 do 11 m3 jsou vám plně k dispozici a u nás si vždy vyberete. Široká škála námi nabízených vozidel vás plně uspokojí.


Potřebujete si půjčit dodávku či jiné užitkové vozidlo a nechcete platit za každý kilometr, který ujedete? Právě naše společnost Vám nabízí pronájem vozidla bez omezení kilometrů. Co vlastně zaplatíte? Pouze cenu pronájmu vozidla. Jedete do zahraničí? Španělsko, Itálie, Francie nebo do jiných států Evropské Unie, Ani v tomto případě nezaplatíte za ujetý kilometr ani korunu.
Součástí pronájmu vozidel je přistavení vozidla do místa vašeho bydliště nebo firmy. Tyto služby poskytujeme bezplatně na území Prahy pokud si vozidlo pronajmete na delší dobu jak tří dnů. V případě, že potřebujete přistavit vozidlo na území České republiky nebo zahraničí, je cena za přistavení vozidla řešena individuálně.

 

Pujčovna mikrobusů

Půjčení minibusu vám může přinést komfortní cestování s rodinou a přáteli:
- větší bezpečnost na dlouhých trasách - velká výhoda častějšího prostřídávání řidičů
- velice příjemné řízení jako u většího osobního automobilu
- nízkou spotřebu, až devět pasažérů plus velký úložný prostor
- úsporu provozních nákladu na provoz vlastních vozidel

Půjčovna mikrobusů nabízí své vozidla pro jízdy na různý účely v České republice i v zahraničí. Potřebujete mikrobus na podnikou akci, večírek nebo služební cestu? Půjčovna dodávek a mikrobusů TimoCar s.r.o. je tu pro vás.
Kilometry jsou již zahrnuty v ceně nájmu. Nemusíte s obavou sledovat, kolik jste ujeli kilometrů a kolik vás to ještě bude stát.

Vozidla jsou havarijně pojištěna s 10% spoluúčastí.
Vratná kauce u všech vozidel je 10 000 Kč.
U cizích státních příslušníků je výše kauce od 20 000 Kč do 40 000 Kč dle typu vozidla.